DYLAN.LT stengiasi užsakymą įvykdyti kaip galima greičiau, tačiau paprastai, užsakius iki 12 val., prekės visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją  pristatomos sekančią darbo dieną.

Prekes atsiimti nedelsiant po užsakymo pateikimo galima pasirinkus atsiėmimą DYLAN.LT parduotuvėje adresu Tilžės g. 41, Kaunas, LT-47182.

Partnerių prekių pristatymo terminai nurodomi atskirai prie kainos.

DYLAN.LT prekybos vieta yra adresu Tilžės g. 41, Kaunas, LT-47182. Licencijos Nr. 848. Čia, iš anksto suderintu laiku, nuo 10:00 iki 16:00 val., galima atsiimti internetu užsakytas prekes.

Pristatymo kaina (su PVM):

1. Atsiėmimas DYLAN.LT parduotuvėje I-V 10-16 val. - 0 Eurų. Galima atsiimti iš karto po užsakymo pateikimo.

2. Standartinio pristatymo paslaugos įkainiai nurodomi atskirai prie kainos. Užsakius iki darbo dienos 12 val., pristatymas visoje Lietuvoje sekančią darbo dieną. 

Prekės pristatomos darbo dienomis 10:00 - 17:00. Didžiuosiuose miestuose yra galimybė prekes pristatyti po 17 val., tačiau apie tokį pageidavimą būtinai pažymėkite komentare. Kurjeris paskambina susiderinti konkretų laiką.

Pateikiamos prekės yra skirtos tik asmenims nuo 20 metų. Todėl užsakymo metu pirkėjas privalo įvesti savo gimimo datą. Jei prekes atsiims kitas asmuo, privaloma komentare pateikti atsiimančio asmens vardą, pavardę, gimimo datą bei telefono numerį. Registruoti vartotojai gali šios duomenis suvesti savo profilyje sukurdami papildomą pristatymo adresą.

Atsiimant prekes pirkėjas privalo turėti galiojantį asmens dokumentą su nuotrauka, o pardavėjas ar kurjeris turi teisę paprašyti dokumento ir įsitikinti, kad prekes atsiimančio asmens duomenys sutampa su įvestais pirkimo metu. Jei duomenys nesutampa, pardavėjas turi teisę neatiduoti užsakytų prekių.

Pardavėjas turi teisę neatiduoti užsakytų prekių, kitais, Lietuvos respublikos įstatymuose nustatytais atvejais.

Pirkėjas įsipareigoja nurodyti teisingus pristatymo duomenis ir pasirūpinti, kad galėtų atsiimti prekes nurodytu adresu suderintu laiku.

Pirkėjas įsipareigoja atlyginti DYLAN.LT žalą patirtą dėl neteisingai nurodytų duomenų, jei atvykęs kurjeris neranda gavėjo, jei pakeičiamas pristatymo adresas ar laikas ar dėl šių taisyklių kitų sąlygų netinkamo vykdymo.