Naudojimosi apribojimas

DYLAN.LT internetinė parduotuvė yra skirta tik asmenims nuo 20 metų. Svetainės lankytojai patvirtina, kad jiems yra 20 metų ir prisiima už tai pilną atsakomybę.

Internetinės parduotuvės Pirkėjai patvirtina, kad neturi suteiktų licencijų verstis didmenine ar mažmenine prekyba alkoholiniais gėrimais. Tokias licencijas turintys pirkėjai dėl prekių įsigijimo gali kreiptis atskirai, bet kuriais nurodytais įmonės kontaktais.

Svetainės turinys

Svetainės dizainas, funkcionalumas, prekės ženklas, prekės ir jų aprašymai yra DYLAN.LT nuosavybė. Tačiau komentarai ir prekių reitingai yra suteikiami vartotojų ir DYLAN.LT už juos neatsako. Atskirais atvejais, jei svetainės administratorius nusprendžia, kad komentaras ar įvertinimas yra netinkamas, jie gali būti pašalinti be atskiro įspėjimo.

Prekės, kainos ir aprašymas

DYLAN.LT stengiasi pateikti kaip galima tikslesnį prekės aprašymą bei susijusią informaciją. Tačiau kai kuriais atvejais prekių savybės būna skirtingos priklausomai nuo derliaus metų ar kitų sąlygų ir gali skirtis nuo pateiktų aprašyme. Taip pat pirkėjo įspūdžiai gali skirtis nuo patekto aprašymo. DYLAN.LT neprisiima atsakomybės dėl tokių neatitikimų.

Prekių ir paslaugų kainos yra pateikiamos duotajam momentui. DYLAN.LT pasilieka teisę keisti aprašymus bei kainas be atskiro įspėjimo.

Svetainėje pateikiamos prekių kainos yra lyginamos su šių prekių vidutine kaina Europos parduotuvėse atsižvelgiant į akcizo ir PVM mokesčių skirtumus. Dėl skirtingų transportavimo ir administravimo kaštų, palyginimui nenaudojamos parduotuvių, esančių gamintojo valstybėje bei gretimose valstybėse su nuliniu ar minimaliu akcizo dydžiu, kainos. DYLAN.LT stengiasi reguliariai peržiūrėti palyginamąsias kainas, tačiau jos nuolat keičiasi, be to neįmanoma į skaičiavimą įtraukti visų parduotuvių.

Pirkimas ir apmokėjimas

Internetinėje parduotuvėje DYLAN.LT lankytojai gali išsirinkti prekes ir suformuoti užsakymą. Pirkėjai privalo užpildyti visą privalomą informaciją užsakymo puslapyje.

Pirkti prekes galima neprisijungus, tačiau prisijungus registruotiems lankytojams nereikia iš naujo pildyti pirkėjo informacijos.

Apmokėti už iš DYLAN.LT perkamas prekes galima šiais būdais:

1. Bankiniu pavedimu į nurodytą sąskaitą. (Pasirinkus šį variantą užsakymas pradedamas vykdyti tik gavus apmokėjimą)

2. Grynais pinigais atsiimant prekes DYLAN.LT parduotuvėje, arba grynais kurjeriui pristačius prekes. (Pasirinkus šį variantą pirkėjas privalo turėti lygią užsakymo sumą apmokėjimui)

Užsakymą pateikti pirkėjas gali bet kokiu metu, tačiau pardavimas įvyksta DYLAN.LT patvirtinus užsakymą ir išrašius sąskaitą tik darbo dienomis, kuriomis alkoholinių gėrimų prekybos nedraudžia Lietuvos respublikos įstatymai, nuo 10:00 iki 20:00 val.

Pristatymo sąlygos

DYLAN.LT stengiasi užsakymą įvykdyti kaip galima greičiau, tačiau paprastai, užsakius iki 12 val., prekės visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją  pristatomos sekančią darbo dieną.

Prekes atsiimti nedelsiant po užsakymo pateikimo galima pasirinkus atsiėmimą DYLAN.LT parduotuvėje. DYLAN.LT prekybos vieta yra adresu Tilžės g. 41, Kaunas, LT-47182. Licencijos Nr. 848. Čia, iš anksto suderintu laiku, nuo 10:00 iki 16:00 val., galima atsiimti internetu užsakytas prekes.

Partnerių prekių pristatymo terminai nurodomi atskirai prie kainos.

Pristatymo kaina (su PVM):

1. Atsiėmimas DYLAN.LT parduotuvėje I-V 10-16 val. - 0 Eurų. Galima atsiimti iš karto po užsakymo pateikimo.

2. Standartinio pristatymo paslaugos įkainiai nurodomi atskirai prie kainos. Užsakius iki darbo dienos 12 val., pristatymas visoje Lietuvoje sekančią darbo dieną. 

Prekės pristatomos darbo dienomis 10:00 - 17:00. Didžiuosiuose miestuose yra galimybė prekes pristatyti po 17 val., tačiau apie tokį pageidavimą būtinai pažymėkite komentare. Kurjeris paskambina susiderinti konkretų laiką.

Pateikiamos prekės yra skirtos tik asmenims nuo 20 metų. Todėl užsakymo metu pirkėjas privalo įvesti savo gimimo datą. Jei prekes atsiims kitas asmuo, privaloma komentare pateikti atsiimančio asmens vardą, pavardę, gimimo datą bei telefono numerį. Registruoti vartotojai gali šios duomenis suvesti savo profilyje sukurdami papildomą pristatymo adresą.

Atsiimant prekes pirkėjas privalo turėti galiojantį asmens dokumentą su nuotrauka, o pardavėjas ar kurjeris turi teisę paprašyti dokumento ir įsitikinti, kad prekes atsiimančio asmens duomenys sutampa su įvestais pirkimo metu. Jei duomenys nesutampa, pardavėjas turi teisę neatiduoti užsakytų prekių.

Pardavėjas turi teisę neatiduoti užsakytų prekių, kitais, Lietuvos respublikos įstatymuose nustatytais atvejais.

Pirkėjas įsipareigoja nurodyti teisingus pristatymo duomenis ir pasirūpinti, kad galėtų atsiimti prekes nurodytu adresu suderintu laiku.

Pirkėjas įsipareigoja atlyginti DYLAN.LT žalą patirtą dėl neteisingai nurodytų duomenų, jei atvykęs kurjeris neranda gavėjo, jei pakeičiamas pristatymo adresas ar laikas ar dėl šių taisyklių kitų sąlygų netinkamo vykdymo.

Kokybės garantija

DYLAN.LT garantuoja prekių kokybę. Jei prekė įsigijimo metu buvo nekokybiška ar sugedusi, DYLAN.LT įsipareigoja prekę pakeisti. DYLAN.LT neatsako už prekių sugadinimą dėl netinkamo jų laikymo ar naudojimo.

Registruoti lankytojai

DYLAN.LT rekomenduoja pirkėjams prisiregistruoti. Prisiregistravę lankytojai gali išsaugoti savo duomenis, kad nereikėtų kiekvieną kartą perkant duomenų suvedinėti iš naujo. Papildomai prisijungę lankytojai gali išsaugoti patikusias prekes ateičiai, matyti savo pirkimų istoriją ir atlikti pakartotinius užsakymus. Užsiregistravę lankytojai taip pat gauna naujausius DYLAN.LT pasiūlymus, informaciją apie akcijas, gali naudotis specialiomis registruotų pirkėjų sąlygomis, bei gauti asmeninius specialius pasiūlymus.

Privatumo politika

DYLAN.LT gerbia kiekvieno lankytojo teisę į privatumą.

Lankytojų asmens duomenys renkami ir tvarkomi šiems tikslams:

• apdoroti prekių užsakymus;

• išrašyti finansinius dokumentus (pvz., sąskaitas faktūras);

• vykdyti kitus sutartinius įsipareigojimus;

• spręsti problemas, susijusias su prekių pateikimu ar pristatymu;

• tiesioginės rinkodaros tikslais

DYLAN.LT taip pat pasilieka sau teisę analizuoti vartotojų elgesį svetainėje, pirkimus ir kitus veiksmus. Tai daroma siekiant pateikti vartotojams labiausiai tinkančius pasiūlymus ir padaryti naudojimąsi svetaine dar patogesnį.

Informuojame, jog lankantis DYLAN.LT svetainėje, lankytojo kompiuteryje (įrenginyje) įrašoma informacija (slapukai, angl. "cookies"). Tai reikalinga tam, kad visos svetainės funkcijos veiktų tinkamai.

DYLAN.LT įsipareigoja imtis visų priemonių, kad lankytojų asmeninė informacija būtų tinkamai apsaugota. DYLAN.LT įsipareigoja naudoti lankytojų asmeninę informaciją tik šiose taisyklėse nustatytiems tikslams, tačiau pasilieka teisę perduoti lankytojų informaciją trečiosioms šalims tik Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka

Naudojimosi taisyklių galiojimas

Šios naudojimosi taisyklės galioja visiems svetainės lankytojams apsilankymo momentu. DYLAN.LT pasilieka teisę keisti šias naudojimosi taisykles be atskiro išankstinio įspėjimo. Apie taisyklių pakeitimus DYLAN.LT informuos savo svetainėje, tačiau pirkėjai privalo pasitikrinti naudojimosi taisykles ir jų laikytis kiekvieną kartą darydami užsakymą.